Aylık arşivler: Ekim 2016

incek-masoz

İncek Masöz

Çeşitli bitkilerden elde edilen yağlar sayesinde vücuda uygulanarak müşterilerin rahatlaması sağlanmaktadır. Yumuşak hareketler gevşemeyi sağlarken sert vuruşlar uyarılmayı sağlamaktadır.

 

İncek Masöz Endorfin hormonunun hızlı bir şekilde sağlanması, kan dolaşımının hızlanması masaj uygulanan kişinin hem bedenen hem de ruhen rahatlamasını sağlamaktadır. Sinir kas sisteminde rahatlama sayesinde vücut gevşemektedir. Masaj eğer işinin ehli eğitim almış kişiler tarafından yapılırsa rahatsızlık ortadan kalkar. Bu işin eğitimini almamış, profesyonel olmayan kişiler tarafından yapılan masajlarda ciddi rahatsızlıklar ortaya çıkabilmektedir.

incek-masaj-salonu

İncek Masaj Salonu

Eklem yerlerinde ağrıların artması nedeniyle en çok tercih edilen mekânlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Artık günümüzde masaj yaptırmak lüks olmaktan çıkarak bir ihtiyaç haline gelmektedir. Eski çağlardan itibaren masaj ve masaj uygulama teknikleri de kullanılmaktadır. Anlaşılıyor ki masajın tarihçesi oldukça eskidir. Her ağrılı bölge için rahatlama ve gevşetme yaşattığı için uygulanmaktadır.

 

İlk çağlardan bu yana uygulanan bu masaj teknikleri pek çok çeşitleri ile karşımıza çıkmaktadır. Masaj sırasında uygulanan malzeme ve tekniklerinde de farklılıklar bulunmaktadır. Bu işi profesyonel bir şekilde yapan incek masaj salonu müşterilerin memnuniyetini kazanmaktadır.